Personal

140704LBYVENTILATION-026-9X12

Lars-Åke Roos
VD / Projektledare
Tel: 0372 – 27 65 80
Mail: roos@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-034-9X12

Carina Roos
Administratör
Tel: 0372 – 27 65 85
Mail: carina@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-004-9X12

Jonas Kronstedt
Ansvarig servicemontör
Tel: 0372 – 27 65 81
Mail: jonas@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-014-9X12

Rickard Falk
Ansvarig montör
Tel: 0372 – 27 65 82
Mail: rickard@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-010-9X12

Tobias Svensson
Ansvarig montör
Tel: 0372 – 27 65 83 
Mail: tobias@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-022-9X12

Thomas Svensson
Plåtslagare
Tel: 0372 – 27 65 84
Mail: thomas@ljungbyvent.se

 

 

Varje medarbetare har möjlighet att påverka kvaliteten och har därför ansvar för kvaliteten inom sitt ansvarsområde.