Personal

Filip Roos

Filip Roos
VD / Projektledare
Tel: 0372-27 68 87
Mail: filip@ljungbyvent.se

Pehr Sjömar

Pehr Sjömar
Konstruktör / Projektledare
Tel: 0372-27 68 86
Mail: pehr@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-004-9X12

Jonas Kronstedt
Ansvarig servicemontör
Tel: 0372 – 27 65 81
Mail: jonas@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-014-9X12

Rickard Falk
Ansvarig montör
Tel: 0372 – 27 65 82
Mail: rickard@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-010-9X12

Tobias Svensson
Ansvarig montör
Tel: 0372 – 27 65 83 
Mail: tobias@ljungbyvent.se

140704LBYVENTILATION-022-9X12

Thomas Svensson
Montör
Tel: 0372 – 27 65 84
Mail: thomas@ljungbyvent.se

Pehr Sjömar

Jens Nilsson
Montör / Service
Tel: 0372-27 68 89
Mail: jens@ljungbyvent.se

 

 

Varje medarbetare har möjlighet att påverka kvaliteten och har därför ansvar för kvaliteten inom sitt ansvarsområde.